Par mums

SIA FORMULA šodien

Šobrīd SIA Formula ir viens no lielākajiem auto piederumu vairumtirgotājiem Latvijā. Mēs veicam tiešās piegādes no Eiropā un pasaulē atzītiem auto piederumu ražotājiem. Mūsu mērķis ir piedāvāt Latvijas tirgū kvalitatīvas preces, kas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem gan tehnoloģisko risinājumu ziņā, gan rūpēs par apkārtējo vidi.

Importējam:

  • TOTAL eļļas un smērvielas – vienīgais importētājs Latvijā no 1996.gada.
  • FINA eļļas – vienīgais importētājs Latvijā.
  • MANN FILTER filtri – importētājs Latvijā no 1994.gada.
  • CYCLO autoķīmiju un FORMULA-1 autokosmētiku – vienīgais importētājs Latvijā no 1998.gada.
  • ALCA vējstiklu slotiņas un autopiederumus – vienīgais importētājs Latvijā no 1993.gada.
  • PPG autoremontkrāsas – vienīgais importētājs no 1998.gada.

SIA Formula ir 3 autopreču veikali un vairumtirdzniecības noliktava Rīgā, kā arī veikals – noliktava Madonā. No šiem punktiem mēs apkalpojam mūsu klientus un veicam bezmaksas piegādes pastāvīgiem klientiem un vairumtirdzniecības partneriem visā Latvijā. Mūsu pastāvīgo partneru vidū ir autotransporta uzņēmumi, servisi, degvielas uzpildes stacijas, tekstilizstrādājumu ražotnes, kokapstrādes uzņēmumi, pārtikas pārstrādes uzņēmumi, lauksaimniecības tehnikas uzņēmumi, zemnieku saimniecības.

SIA FORMULA vēsture

SIA Formula ir Kanādas – Latvijas kopuzņēmums, kas dibināts 1992.gada 7.septembrī. SIA Formula darbība sākotnēji bija cieši saistīta ar firmu Auto Riga, kuras paspārnē Rīgas Motormuzejā tika atvērts auto rezerves daļu veikals ar nosaukumu “Formula”. Tā kā tas bija viens no pirmajiem šāda veida veikaliem Latvijā, tam bija visi priekšnoteikumi straujai attīstībai.

Turpinot savu attīstību, firma uzsāka darbību citā sfērā un 1993.gadā atvēra kancelejas un biroja preču veikalu, kļūstot 1994.gadā par pilnvarotu SHARP biroja tehnikas izplatītāju Latvijā. Mūsu biroja preču veikali pazīstami ar nosaukumu Biroja Centrs.

Mainoties tirgus situācijai, firma Formula specializējās uz Auto piederumu un Auto krāsu tirdzniecību, uzsākot TOTAL eļļu un PPG auto remontkrāsu importu un tirdzniecību Latvijā.

1998.gadā tika atvērta filiāle Talsos, kas šobrīd ir kļuvusi par atsevišķu uzņēmumu SIA Talsu Formula.

Juridiskā adrese: Viskaļu iela 5, Rīga, LV 1026
Vairumtirdzniecības noliktava, birojs: Viskaļu iela 5, Rīga, LV 1026

Tel.: 67543642; 67529906; Fax: 67541717

E-pasts: formula@formula.lv

Grāmatvedības Tel.: 67555277; Fax: 67541717