Industriālie pārklājumi

Pilnu informāciju par Industriālām krāsām produktiem varat skatīt SELEMIX mājas lapā: www.selemix.com

Selemix Sistēma ir augstas kvalitātes multi-mix sistēma, pielietojama jebkura izstrādājuma antikorozijas aizsardzībai gan industrijas ražošanā gan mazos uzņēmumos.

Selemix Sistēma satur augstas kvalitātes pigmentu rindu un plašu saistvielu izvēli. Apvienojot šīs sastāvdaļas tiek nodrošināta piemērota krāsošanas sistēma atbilstoši Jūsu izvirzītajām prasībām, kvalitāti vai izmaksas.

Selemix Sistēma satur UHS saistvielu kas atbilst EU VOC prasībām.

Selemix sistēma ir plaši pielietojama. Katru krāsošanas sistēmu raksturo četri kritēriji: ātrums, izturība, vizuālais izskats un izmaksas. Tas nozīmē, ka Jūs vienmēr varēsiet izvēlēties to sistēmu, kas atbilst Jūsu vajadzībām.

Selemix Sistēma piedāvā plašu toņu rindu, kas atbilst starptautiskajiem toņu standartiem, tādiem kā RAL, PANTONE, British Standarts, NCS.

Toņu piedāvājums ir sakārtots pēc industriālo krāsu spektra un aptver visplašāko ražojumu klāstu no mehāniskām iekārtām, lauksaimniecības iekārtām, līdz degvielas tvertnēm un plaša patēriņa precēm.

Katra krāsa ir formulēta pēc tās ķīmiskās piederības (poliuretāna, alkīda, nitrocelulozes), lai iegūtu maksimālu toņu precizitāti.

Juridiskā adrese: Viskaļu iela 5, Rīga, LV 1026
Vairumtirdzniecības noliktava, birojs: Viskaļu iela 5, Rīga, LV 1026

Tel.: 67543642; 67529906; Fax: 67541717

E-pasts: formula@formula.lv

Grāmatvedības Tel.: 67555277; Fax: 67541717