MANN FILTER eļļas filtri

 

Eļļa plūst cauri visām motora kustīgajām un funkcionālajām sastāvdaļām. Degvielas sadegšanas procesā radušies nosēdumi iekļūst eļļā, to piesārņojot, kā rezultātā eļļa sabiezē un neveic savas eļļojošās un pretkorozijas aizsardzības funkcijas. Pilnveidojoties moderno dzinēju tehnoloģijām, eļļas filtriem tiek izvirzītas arvien augstākas prasības, jo tikai tīra eļļa var nodrošināt dzinēja kvalitatīvu un pilnvērtīgu darbību. MANN FILTER eļļas filtri kvalitatīvi attīra eļļu no netīrumiem un dažādiem nosēdumiem, piemēram putekļiem, metāla skaidiņām, oglekļa un kvēpu daļiņām. MANN FILTER eļļas filtri tiek lietoti motoreļļas, hidrauliskās un pārnesumu kārbu eļļas attīrīšanai.

SPIN-ON EĻĻAS FILTRI

Filtra korpuss un filtra elements veido vienu nedalāmu vienību. Tam var pievienot:
Pret-noplūdes vārstu – nodrošina, ka filtrs un eļļas kanāls neiztukšojas, izslēdzot dzinēju.
Pārplūdes vārstu – Nodrošina eļļas padevi darbinot dzinēju zemās temperatūrās, kā arī tad, ja ir nokavēts eļļas maiņas laiks un filtrs ir ļoti netīrs.

Uzgriežņatslēgu komplektu – vieglai un ātrai spin-on eļļas filtra nomaiņai.

EĻĻAS FILTRU ELEMENTI

MANN FILTER filtru elementi ir parasto filtru videi draudzīga alternatīva. Tos ievieto iepriekšējā korpusā vai integrē tieši eļļas cirkulācijas sistēmā. Tie ir videi nekaitīgāki, jo tiek nomainīts tikai filtra elements. Tā korpuss paliek motora blokā. Šie filtru elementi precīzi ievietojas filtra korpusā, un tiem neveidojas sūces.

MANN FILTER piedāvā arī ekoloģiski drošus īpašas kvalitātes EVOTOP® filtru elementus, kuru sastāvā nav metāla. Tie ir izgatavoti no viena materiāla un pārstrādājot dedzināšanas procesā neveido pelnus.

Juridiskā adrese: Viskaļu iela 5, Rīga, LV 1026
Vairumtirdzniecības noliktava, birojs: Viskaļu iela 5, Rīga, LV 1026

Tel.: 67543642; 67529906; Fax: 67541717

E-pasts: formula@formula.lv

Grāmatvedības Tel.: 67555277; Fax: 67541717