MANN FILTER salona filtri

Mūsdienās gaiss, īpaši pilsētās, kļūst aizvien piesārņotāks un satur dažādas cilvēka veselībai kaitīgas gāzes. Aizvien vairāk cilvēku cieš no alerģijas, tāpēc pieaug interese par gaisa kondicionēšanas sistēmām un salona filtriem. Aizvien vairāk automašīnu jau ražošanas procesā tiek aprīkotas ar salona filtriem. Lielākie autoražotāji augstu vērtē MANN FILTER oriģinālos salona filtrus. Šie filtri attīra salona gaisu praktiski no visiem nevēlamajiem piesārņojuma veidiem, ieskaitot kaitīgās gāzes. Tas ir īpaši svarīgi cilvēkiem, kam ir alerģija vai astma, un bērniem.

MANN FILTER DAĻIŅU FILTRS

MANN FILTER daļiņu filtriem piemīt maksimāla filtrēšanas spēja mazā telpā. Šie filtri aiztur putekļus, putekšņus, dīzeļdzinēju radīto kvēpu un riepu gumijas daļiņas. Pielietojot speciālu tehnoloģiju, MANN FILTER ir palielinājis faktisko filtrēšanas laukumu nepalielinot paša filtra izmērus.

MANN FILTER ADSTOP® COMBI FILTRS

MANN FILTER adstop® combi filtrs ir speciāls filtrs ar aktīvās ogles elementiem. Tam salīdzinājumā ar daļiņu filtru ir vēl papildus funkcijas. Aktīvās ogles slānis kā sūklis uzsūc kaitīgās gāzes – slāpekļa dioksīdu, degvielas smakas un ozonu. Tā poras ir 10,000 reižu smalkākas par cilvēka matu.

Juridiskā adrese: Viskaļu iela 5, Rīga, LV 1026
Vairumtirdzniecības noliktava, birojs: Viskaļu iela 5, Rīga, LV 1026

Tel.: 67543642; 67529906; Fax: 67541717

E-pasts: formula@formula.lv

Grāmatvedības Tel.: 67555277; Fax: 67541717