Mežizstrādes un lauksaimniecības tehnikai

Šīs kategorijas eļļas Total ražo jau 50 gadus. Tās ir universālas vissezonu eļļas lauksaimniecības un mežizstrādes mašīnām un zāģiem. Piemērotas turbo un parastiem dzinējiem, kas darbojas smagos apstākļos, lietojamas mehāniskās transmisijas un hidrauliskās sistēmās, bremžu un sajūgu eļļošanai traktoriem un ražas novākšanas tehnikai. Eļļas saglabā savas īpašības plašā temperatūru diapozonā, tām ir labas ūdens atgrūšanas spējas. Jaunākās paaudzes eļļas tiek ražotas ar speciālām bioloģiskām piedevām, kas ātri sadalās apkārtējā vidē – īpaši svarīgi, rūpējoties par vides piesārņojuma samazināšanu.

MULTAGRI MAX 10W-40

Universāla sintētiskas bāzes eļļa lauksaimniecības mašīnām, kas ļauj ievērojami vienkāršot iekārtu uzturēšanu. Ļoti liels lietošanas temperatūras diapozons – sākot no zemas āra temperatūras līdz ļoti augstai darba temperatūrai. Pielāgota visiem turboizpildījuma un atmosfēriskajiem dīzeļdzinējiem, kas darbojas smagos ekspluatācijas apstākļos. Piemērota arī mehāniskajiem pārnesumiem, hidrauliskajām un hidrostatiskajām sistēmām, slapjajām bremzēm un/vai sajūgiem.

Iepakojums: 20L; 60L; 208L

MULTAGRI SUPER 10W-30

Īpaši universāla  eļļa lauksaimniecības mašīnām, kas ļauj ievērojami vienkāršot iekārtu uzturēšanu. Ļoti liels lietošanas temperatūras diapozons – sākot no zemas āra temperatūras līdz ļoti augstai darba temperatūrai. Pielāgota visiem turboizpildījuma un atmosfēriskajiem dīzeļdzinējiem, kas darbojas smagos ekspluatācijas apstākļos. Piemērota arī mehāniskajiem pārnesumiem, hidrauliskajām un hidrostatiskajām sistēmām, slapjajām bremzēm un/vai sajūgiem.

Iepakojums: 20L; 60L; 208L

MULTAGRI TM 15W-30; 20W-40

Daudzfunkcionāla vissezonu eļļa lauksaimniecības mašīnām, kas ļauj ievērojami vienkāršot iekārtu uzturēšanu. Turbozipildījuma un atmosfēriskajiem dīzeļdzinējiem, kas darbojas smagos ekspluatācijas apstākļos. Pielāgota mehāniskajiem pārnesumiem, hidrauliskajām sistēmām, slapjajām bremzēm un sajūgiem. Ieteicama visu marku traktoriem un ražas novākšanas kombainiem.

Iepakojums: 20L; 60L; 208L

MTC 150; MTC 220

Paredzēta pilna eļļas patēriņa eļļošanas sistēmām ātrgaitas iekārtās: ķēdēm (ķēžu zāģiem) un konveijeriem.

Iepakojums: 5L; 20L; 60L; 208L

CHAINBIO

Bioloģiski sadalošās eļļa pilna eļļas patēriņa ātrgaitas iekārtām: ķēdēm (ķēžu zāģiem), iekārtām koku un zaru zāģēšanai augstumā.

Iepakojums: 2L, 5L, 208L

DYNATRANS MPV

Eļļa slapjo disku bremžu transmisijas sistēmu un hidraulisko sistēmu eļļošanai traktoriem, sabiedriskā sektora tehnikai un kravas celšanas un pārvietošanas iekārtām. Transmisijas sistēmu eļļošanai, kad nepieciešama GL4 klases eļļa. Automātisko transmisijas sistēmu, rotācijas tipa pārnesumu un hidrostatisko transmisijas sistēmu eļļošanai. Var lietot hidraulisko sistēmu un stūres pastiprinātāju eļļošanai. “Power take-off” sistēmās ar eļļas sajūgiem. Slapjo disku bremžu dzesēšanai.

DYNATRANS DA

Eļļa ar specifiskām berzes bremzēm aprīkotām asīm, kas uzstādītas industriālajām un lauksaimniecības iekāŗtām, kā arī pilnpiedziņas pasažieru automašīnām. Var lietot arī tradicionālo hipoidālo asu eļļošanai.

Iepakojums: 20L, 60L, 208L

DYNATRANS CVT

Eļļa CVT tipa pārnesumu eļļošanai lauksaimniecības un sabiedriskā sektora tehnikai, kā arī tradicionālo transmisijas pārvadu eļļošanai. Piemērota visām pārnesumu kārbām un „Power take-off” sistēmām. Var lietot slapjo sajūgu un/vai bremžu eļļošanai, kā arī hidraulisko un hidrostatisko sistēmu eļļošanai.

Iepakojums: 20L, 208L

DYNATRANS FR

Eļļa slapjo disku bremžu transmisijas sistēmu un hidraulisko sistēmu eļļošanai traktoriem, sabiedriskā sektora tehnikai un kravas celšanas un pārvietošanas iekārtām. Mehānisko transmisijas sistēmu eļļošanai, kad nepieciešama GL4 klases SAE 80W eļļa. Hidraulisko pacēlāju, servopiedziņas, transmisijas un stūres sistēmu eļļošanai. Piemērota arī „Power take-off” un slapjo disku bremžu sistēmu eļļošanai.

20L, 60L, 208L

AGRITRAITE

Eļļa slaukšanas iekārtu rotējošiem vakumsūkņiem: slīdošo lapstiņu rotācijas tipa sūkņiem (ar pilienu vai iešprices tipa eļļošanu), propellertipa sūkņiem (iešprices tipa eļļošana) ROOTS-tipa rotējošiem virzuļsūkņiem.

Iepakojums: 5L

PROSYLVA 2T SYN

Videi draudzīga eļļa visa veida divtaktu benzīna dzinējiem mehāniskajiem lauksaimniecības un sadzīves instrumentiem (zāles pļāvējiem, ķēžu zāģiem, kultivatoriem, blietētājiem u.c.). Sajaucama ar benzīnu parasti 2% apjomā no tilpuma vai ražotāja noteiktajā proporcijā.

Iepakojums: 2L; 60L

 

PROSYLVA 2TZ

Eļļa divtaktu dzinējiem. Piemērota zālespļāvējiem, nelielas jaudas ķēžu zāģiem u.c. mājsaimniecības tehnikai. Pielāgota 2-taktu dzinējiem ar atsevišķu eļļošanas sistēmu vai jaukšanai ar benzīnu ražotāja ieteiktajā proporcijā. Viskozitāte pielāgota darba maisījumiem vai atsevišķām eļļošanas sistēmām. Eļļa garantē stabilu maisījumu, tai ir labas pretkorozijas un pretnodiluma īpāšības.

Iepakojums: 1L; 2L; 20L; 60L; 208L


PROSYLVA 4T

Vissezonas eļļa mehāniskiem kultivatoriem, atbilst pēdējām ražotāju prasībām. Ieteicama četrtaktu dīzeļa un benzīna dzinējiem. Piemerota zālespļāvējiem, 2-riteņu rotējošiem kultivatoriem, irdinātājiem, dārza traktoriem. Eļļa nodrošina plašu darba temperatūras diapozonu, stabilu viskozitāti ekspluatācijas laikā. Ļoti labas mazgājošās un pretputošanās īpašības, aizsargā pret koroziju un nodilumu.

Iepakojums: 2L

AZOLLA ZS

Kvalitatīva pretnodiluma hidrauliskā eļļa visa veida hidrauliskajām sistēmām, īpaši tām, kas darbojas augsta spiediena un augstas temperatūras apstākļos. Piemērota dažāda veida mehānismiem, kas darbojas lielas slodzes apstākļos: gultņiem, precīzijas mehānismiem. Lietojama mehānismos ar pilienveida eļļošanas sistēmu, kad ražotājs nepieprasa “ekstremāla spiediena” eļļu, kā arī reduktoros un variatoros, kur netiek prasīta “ekstremāla spiediena” eļļa.

Iepakojums: 5L, 20L, 60L, 208L, 1000L

EQUIVIS ZS

Ļoti augstas viskozitātes pretnodiluma hidrauliskā eļļa visa veida hidrauliskajām sistēmām, kas darbojas augsta spiediena un augstas temperatūras apstākļos. Īpaši piemērota ārpus telpām strādājošām iekārtām (celtniecībā, karjeros, lauksaimniecībā, jūras transportā). Eļļa atvieglina mehānismu iedarbināšanu zemās temperatūrās (-30°C) un uzlabo to darbību dažādos laika apstākļos visa gada garumā.

Iepakojums: 5L, 20L, 60L, 208L, 1000L

RUBIA TIR 7400 15W-40

Vissezonas eļļa, kas izstrādāta atbilstoši stingrajām jauno zema izplūdes gāzu satura dīzeļdzinēju prasībām. Piemērota smagiem ekspluatācijas apstākļiem.
Lietojama EURO 5 un vecākas paaudzes dīzeļdzinējiem (izņemot EURO 4 un 5 MAN un DAF dzinējus).

Iepakojums: 5L, 20L, 60L, 208L, 1000L

RUBIA POLYTRAFIC 10W-40

Pussintētiska pēc modernām tehnoloģijām izgatavota eļļa, kas speciāli izstrādāta benzīna un dīzeļdzinēju eļļošanai kravas mašīnām, autobusiem un industriālajam transportam.
Pielāgota vissmagākajiem ekspluatācijas apstākļiem: transporta un sabiedriskajā nozarē.
Atbilst EURO 2 līdz 4 dīzeļdzinēju standartam, piemērota visiem dīzeļdzinējiem, īpaši janākās paaudzes ekoloģiskajiem dzinējiem ar pazeminātu sēra izmešu saturu. Eiropas ražotāji iesaka šo eļļu, lai nodrošinātu garākus eļļas maiņas intervālus.

Iepakojums: 20L, 60L, 208L

TP TRANS 80W-90

“3-funkciju” transmisijas eļļa inženiertehniskajos darbos un karjeros lietotajām iekārtām.
Priekšējo un aizmugures asu eļļošanai ar vai bez pašbloķējošiem pretizslīdēšanas diferenciāļiem. Pārnesumu kārbās un galvenajos pārvados, kas darbojas lielas slodzes apstākļos un ir pakļauti triecieniem.
Piemērota arī iegremdēto bremžu sistēmu dzesēšanai un nodrošina labu to darbību bez vibrācijām.

Iepakojums: 20L, 208L

COOLELF AUTO SUPRA –37°C

Dzesēšanas šķidrums ar “ļoti ilgu kalpošanas laiku”, satur 100% organiskas piedevas, ieteicams visiem iekšdedzes dzinējiem vieglajām un kravas automašīnām, celtniecības iekārtām un lauksaimniecības tehnikai.

Iepakojums: 5L, 20L, 60L, 208L

COOLELF PLUS –37°C

Ilgas iedarbības dzesēšanas šķidrums, ko var lietot visu gadu: tas nodrošina efektīvu dzinēja aizsardzību pret aizsalšanu un pārkaršanu. Lietošanai gatavs produkta maisījums ar demineralizētu ūdeni, tam ir šādas priekšrocības:

  • samazina katlakmens veidošanos, kas veicina motora pārkaršanu nepietiekamas siltumapmaiņas vai mezglu aizsērēšanas dēļ;
  • nodrošina praktiski nemanāmu elektrisko vadītspēju, aizkavējot elektrolītiskās korozijas veidošanos.

Iepakojums: 5L, 60L, 208L

LICAL EP 2

Plaša pielietojuma lielām slodzēm paredzēta litija/kalcija ziede dažādām eļļošanas vajadzībām mitrā, putekļainā un/vai sausā vidē.
Lietojama arī kā EP plaša pielietojuma smēre citās rūpniecības nozarēs, kur smērviela bieži saskaras ar ūdeni, piem. adatveida un difereciālpārvadi, ekskavatoru kāpurķēdes u.c.

Iepakojums: 0,4 kg; 50 kg

MULTIS COMPLEX EP 2

Augstu temperatūru izturoša litiju saturoša smērviela ar augstu spiedienu izturošām piedevām. Lietojama auto nozarē un smagajā rūpniecībā, kur sastopamas lielas slodzes un augstas temperatūras. Piemērota jomās, kur pieprasīti garāki eļļošanas intervāli. Darba temperatūra no –20°C līdz + 160°C (īslaicīgi pat līdz +180°C). Pateicoties savam plašajam pielietojumam Multis Complex EP2 var aizstāt veselu rindu citu smērvielu, tādējādi ļaujot racionalizēt krājumus un vienkāršot mehānismu uzturēšanu.

Iepakojums: 18kg; 50kg; 180kg

MULTIS MS 2

Molibdēnu saturoša plaša pielietojuma smērviela. Piemērota lielām slodzēm un augstam spiedienam pakļautu lēni kustošu mehānismu eļļšanai – šarnīriem, savienojumiem, ekranizētiem kabeļiem. Darba temperatūra no –25°C līdz + 130°C.

Iepakojums: 400g; 1kg; 18kg; 50kg; 180kg

Iepakojums: 5L, 20L, 60L, 208L, 1000L

Juridiskā adrese: Viskaļu iela 5, Rīga, LV 1026
Vairumtirdzniecības noliktava, birojs: Viskaļu iela 5, Rīga, LV 1026

Tel.: 67543642; 67529906; Fax: 67541717

E-pasts: formula@formula.lv

Grāmatvedības Tel.: 67555277; Fax: 67541717