Motocikliem, motorolleriem un laivu motoriem

 

Eļļas 2-taktu un 4-taktu dzinējiem, arī augsti forsētiem motoriem. Pieejamas īpaši izstrādātas eļļas sacīkšu vajadzībām – rallijiem, enduro, spīdvejiem u.c., kur paredzama smaga motora noslodze. Eļļas laivu motoriem bioloģiski sadalās un nepiesārņo apkārtējo vidi. Izveido ļoti stabilu un noturīgu eļļas kārtu, aizsargājot pret motora ieķīlēšanos. Aizsargā pret gredzenu iedegšanu un pret uzdeguma veidošanos uz svecēm. Sadegot neveido nogulsnes. Sajaucot ar degvielu veido stabilu un viendabīgu maisījumu.

RACING 4T 10W-50 

Sintētiska eļļa visa veida un motora tilpuma 4-taktu motociklu dzinējiem, kas darbojas smagos ekspluatācijas apstākļos: sacīkstēs, uz ātrgaitas šosejām, motokrosos, enduro, bezceļu apstākļos. Pielāgota pārnesumu kārbu un slapjajo (eļļas) sajūgu eļļošanai.

Iepakojums: 1L; 4L

SPORT 4T 10W-40 

Sintētiskas bāzes eļļa visa veida un motora tilpuma 4-taktu motociklu dzinējiem, kas darbojas smagos ekspluatācijas apstākļos: sacīkstēs, uz ātrgaitas šosejām, motokrosos, enduro, bezceļu apstākļos. Pielāgota pārnesumu kārbu un slapjajo (eļļas) sajūgu eļļošanai.

Iepakojums: 1L

SPECIAL 4T 10W-50

Eļļa visa veida un kubatūras 4-taktu motociklu dzinējiem. Pielāgota pārnesumu kārbu un iegremdēto (eļļas) sajūgu eļļošanai.

Iepakojums: 1L; 4L

 

RACING 2T 

Sintētiska eļļa visa veida un motora tilpuma jaunākās paaudzes 2-taktu motociklu dzinējiem, kas darbojas smagos ekspluatācijas apstākļos: sacīkstēs, uz ātrgaitas šosejām, motokrosos, enduro, bezceļu apstākļos. Sajaucama ar benzīnu ražotāja ieteiktajās proporcjās.

 

SPORT 2T 

Sintētiskas bāzes vissezonas eļļa visa veida un motora tilpuma 2-taktu motociklu, skūteru u.c. dzinējiem, kas darbojas smagos ekspluatācijas apstākļos. Sajaucama ar benzīnu ražotāja ieteiktajās proporcijās.

Iepakojums: 1L, 60L

 

SCOOTER 2T 

Sintētiskas bāzes eļļa skūteriem un citiem 2-taktu dzinējiem, kas darbojas smagos apstākļos. Sajaucama ar benzīnu ražotāja ieteiktajās proporcijās.

Iepakojums: 1L

 

SPECIAL 2T 

Eļļa visa veida 2-taktu motociklu, skūteru, mopēdu dzinējiem neatkarīgi no motora tilpuma. Sajaucama ar benzīnu ražotāja ieteiktajās proporcijās.

Iepakojums: 1L, 208L

 

2 TZ 

Eļļa visa veida 2-taktu dzinējiem – mopēdiem, viegla svara motocikliem (

Iepakojums: 1L, 2L, 20L, 60L, 208L

 

 

SUPER HORS-BORD OUTBOARD 

Speciāla eļļa visu veidu un jaudas 2-taktu laivu dzinējiem, kad nepieciešama NMMA TC-WII vai TC-W3 tipa eļļa. Sajaucama ar benzīnu ražotāja ieteiktajās proporcijās.

Ipakojums: 1L, 2L, 5L, 20L, 200L

 

HORS-BORD OUTBOARD 

Speciāla eļļa visu veidu un jaudas 2-taktu laivu dzinējiem, kad nepieciešama NMMA TC-WII tipa eļļa. Sajaucama ar benzīnu ražotāja ieteiktajās proporcijās.

Iepakojums: 1L, 5L, 200L

Juridiskā adrese: Viskaļu iela 5, Rīga, LV 1026
Vairumtirdzniecības noliktava, birojs: Viskaļu iela 5, Rīga, LV 1026

Tel.: 67543642; 67529906; Fax: 67541717

E-pasts: formula@formula.lv

Grāmatvedības Tel.: 67555277; Fax: 67541717