Dzesēšanas šķidrumi

Dzesēšanas šķidrumi

Paredzēti visa veida iekšdedzes dzinēju dzesēšanas sistēmām. Speciālas minerālās vai organiskās bāzes piedevas pasargā sistēmu no katlakmens (kaļķakmens) veidošanās, nodrošina kvalitatīvu motora dzesēšanu visos laika apstākļos, atsevišķi produktu veidi speciāli izstrādāti un īpaši piemēroti modernajiem alumīnija dzinējiem. Total dzesēšanas šķidrumi ir izstrādāti pēc jaunākajām tehnoloģijām, tiem ir pagarināts iedarbības laiks.

GLACELF AUTO SUPRA

Antifrīzs ar “ļoti ilgu kalpošanas laiku”, satur 100% organiskas piedevas, ieteicams visām vieglajām un kravas automašīnām, celtniecības iekārtām un lauksaimniecības tehnikai.

COOLELF AUTO SUPRA –37°C

Dzesēšanas šķidrums ar “ļoti ilgu kalpošanas laiku”, satur 100% organiskas piedevas, ieteicams visiem iekšdedzes dzinējiem vieglajām un kravas automašīnām, celtniecības iekārtām un lauksaimniecības tehnikai.

GLACELF PLUS

Antifrīzs ar “ilgu kalpošanas laiku”, kas satur pusorganiskas piedevas. Ieteicams iekšdedzes dzinēju dzesēšanas sistēmās vieglajām un kravas automašīnām, celtniecības iekārtām un lauksaimniecības tehnikai.

GLACELF CLASSIC

Antifrīzs ar minerālām piedevām visām iekšdedzes dzinēju dzesēšanas sistēmām.

Iepakojums: 1L; 20L; 60L; 208L

GLACELF MDX

Antifrīzs ar pusorganiskām piedevām. Ieteicams iekšdedzes dzinēju dzesēšanas sistēmās vieglajām un kravas automašīnām, celtniecības iekārtām un lauksaimniecības tehnikai.

COOLELF MDX –37°C

Dzesēšanas šķidrums ar pusorganiskām piedevām. Ieteicams iekšdedzes dzinēju dzesēšanas sistēmās vieglajām un kravas automašīnām, celtniecības iekārtām un lauksaimniecības tehnikai.

Juridiskā adrese: Viskaļu iela 5, Rīga, LV 1026
Vairumtirdzniecības noliktava, birojs: Viskaļu iela 5, Rīga, LV 1026

Tel.: 67543642; 67529906; Fax: 67541717

E-pasts: formula@formula.lv

Grāmatvedības Tel.: 67555277; Fax: 67541717