Smērvielas, ziedes

MULTIS 2

Plaša pielietojuma smērviela vispārējai mehānismu eļļošanai pie normālas darba slodzes. Darba temperatūra no –25°C līdz + 125°C. Piemērota dažāda veida gultņu un savienojumu eļļošanai, kad ir normāla darba temperatūra un slodze.

Iepakojums: 400g; 1kg; 5kg; 18kg; 50kg; 180kg

MULTIS EP 00

Augstu spiedienu izturoša pusšķidra smērviela centralizētām eļļošanas sistēmām, slēgtajiem pārnesumiem, kad tiek rekomendēta NLGI 00 klases smērviela. Darba temperatūra no –25°C līdz + 120°C.

Iapkojums: 18kg; 50kg; 180kg

MULTIS EP 2

Plaša pielietojuma spiedienizturīga smērviela smagi slogotu gultņu eļļošanai. Darba temperatūra no –25°C līdz + 125°C. Piemērota zem spiediena esošu sistēmu mehānismu eļļošanai.

Iepakojums: 400g; 1kg; 18kg; 50kg; 180kg

MULTIS EP 3

Plaša pielietojuma ziede, kas paredzēta smagas slodzes apstākļos darbojošos gultņu, savienojumu, asu u.c. šokam un vibrācijai pakļautu mehānismu eļļošanai transporta nozarē, lauksaimniecībā un bezceļu apstākļos, kā arī mitros, sausos un/vai putekļainos apstākļos. Piemērota vispārējai mehānismu eļļošanai rūpniecībā, kad nepieciešama smagai slodzei paredzēta NLGI 3 klases ziede. Darba temperatūra no –20°C līdz + 120°C.

Iepakojums: 1kg; 5kg; 18kg; 50kg; 180kg

MULTIS COMPLEX EP 2

Augstu temperatūru izturoša litiju saturoša smērviela ar augstu spiedienu izturošām piedevām. Lietojama auto nozarē un smagajā rūpniecībā, kur sastopamas lielas slodzes un augstas temperatūras. Piemērota jomās, kur pieprasīti garāki eļļošanas intervāli. Darba temperatūra no –20°C līdz + 160°C (īslaicīgi pat līdz +180°C). Pateicoties savam plašajam pielietojumam Multis Complex EP2 var aizstāt veselu rindu citu smērvielu, tādējādi ļaujot racionalizēt krājumus un vienkāršot mehānismu uzturēšanu.

Iepakojums: 18kg; 50kg; 180kg

MULTIS ZS 000

Augstas kvaliātes pussintētiska smērviela ar litiju un kalciju centralizētām eļļošanas sistēmām. Speciāli izstrādāta šasiju eļļošanai caur centralizētām eļļošanas sistēmām, kad ieteicama NLGI 00/000 klases smērviela. Piemērota lietošanai smago automašīnu, lauksaimniecībā, celtniecībā un rūpniecībā izmantojamo bezceļu transporta līdzekļu centrālajās eļļošanas sistēmās. Darba temperatūra no – 45°C līdz + 120°C.

Iepakojums: 50kg; 180kg

MULTIS MS 2

Molibdēnu saturoša plaša pielietojuma smērviela. Piemērota lielām slodzēm un augstam spiedienam pakļautu lēni kustošu mehānismu eļļšanai – šarnīriem, savienojumiem, ekranizētiem kabeļiem. Darba temperatūra no –25°C līdz + 130°C.

Iepakojums: 400g; 1kg; 18kg; 50kg; 180kg

MULTIS XHV 2

Plaša pielietojuma ziede ar litiju lielām slodzēm. Piemērota mehānismiem, kas darbojas ar lēniem vai vidējiem ātrumiem, un kur smērviela ir nepieciešama ekstremālas slodzes apstākļos mitrā, putekļainā un/vai sausā vidē, kā arī dažādām transporta vajadzībām.
Lietojama kā plaša pielietojuma EP ziede lēni darbojošos un smagi slogotu mehānismu eļļošanai rūpniecībā, kur smērviela bieži saskaras ar ūdeni.

Iepakojums: 0,4 kg

MULTIS COMPLEX HV 2

Augstām temperatūrām un lieliem ātrumiem paredzēta plaša pielietojuma ziede ar litiju dažādām eļļošanas vajadzībām visos darbības apstākļos, bet īpaši gadījumos, kad ir augsta darba temperatūra un parastās litija ziedes nav pietiekoši efektīvas. Lietojama kā daudzfunkcionāla ziede lielām slodzēm pakļautu slīdgultņu, lodīšu gultņu, cilindrisko un riteņu gultņu eļļošanai, universālo savienojumu, šasiju un citu slodzei un vibrācijām pakļautu daļu eļļošanai transportā, lauksaimniecībā un rūpniecībā izmantojamām mašīnām. Piemērota kā vispārēja pielietojuma smērviela, kad nepieciešama lielām slodzēm paredzēta NLGI 2 klases ziede ar vidēji augstu viskozitāti.

Iepakojums: 0,4 kg; 18 kg

MULTIS COMPLEX S2 A

Augstām temperatūrām un lieliem ātrumiem paredzēta pussintētiska kompleksā litija ziede dažādām eļļošanas vajadzībām visos darbības apstākļos, bet īpaši gadījumos, kad ir augsta darba temperatūra un parastās litija ziedes nav pietiekoši efektīvas. Lietojama kā daudzfunkcionāla ziede lielām slodzēm pakļautu slīdgultņu, lodīšu gultņu, cilindrisko un riteņu gultņu eļļošanai, universālo savienojumu, šasiju un citu slodzei un vibrācijām pakļautu daļu eļļošanai transportā, lauksaimniecībā un rūpniecībā izmantojamām mašīnām. Piemērota kā vispārēja pielietojuma smērviela, kad nepieciešama NLGI 2 klases ziede, kas iztur lielas slodzes un paaugstinātu temperatūru.

Iepakojums: 0,4 kg; 18 kg

LICAL EP 2

Plaša pielietojuma lielām slodzēm paredzēta litija/kalcija ziede dažādām eļļošanas vajadzībām mitrā, putekļainā un/vai sausā vidē.
Lietojama arī kā EP plaša pielietojuma smēre citās rūpniecības nozarēs, kur smērviela bieži saskaras ar ūdeni, piem. adatveida un difereciālpārvadi, ekskavatoru kāpurķēdes u.c.

Iepakojums: 0,4 kg; 50 kg

CERAN WR 2

Augstām temperatūrām, lielām slodzēm, ūdensdroša plaša pielietojuma ziede, kas iztur augstu spiedienu un paredzēta lietošanai visa veida auto, rūpnieciskos, kā arī jūras mehānismos, kas darbojas vissmagākajos apstākļos (ūdens, karstums, putekļi un cits piesārņojums). Piemērota arī kā EP plaša pielietojuma ziede industriālajās ražotnēs darbojošiem mehānismiem, kur tā bieži saskaras ar ūdeni.

Iepakojums: 0,4 kg; 18 kg; 180 kg

CERAN MM

Lielām slodzēm, ūdensdroša plaša pielietojuma ziede dažādām darba temperatūrām. Piemērota slodzei pakļautu slīdgultņu, lodīši gultņu, ritentiņu gultņu, universālo savienojumu, šasiju un dažādu lielai slodzei un vibrācijai pakļautu komponentu eļļošanai rūpniecībā, transportā, jūrniecībā un citās nozarēs, kur iekārtas darbojas smagos apstākļos mitrā, putekļainā un/vai sausā vidē. Lietojama arī kā EP plaša pielietojuma smēre citās rūpniecības nozarēs, kur smērviela bieži saskaras ar ūdeni, piem. adatveida un difereciālpārvadi, ekskavatoru kāpurķēdes u.c.

Iepakojums: 0,4 kg; 50 kg

ALTIS EM 2

Augstām temperatūrām un lieliem ātrumiem paredzēta ziede. Speciāli izstrādāta ziede elektrisko motoru gultņu eļļošanai. Piemērota arī augstām temperatūrām pakļautu gultņu, slīdņu, ratiņu eļļošanai sausā un mēreni mitrā vidē, elektromotoru, ģeneratoru gultņiem, karstas gāzes vai tvaika atsūcējventilatoru gultņiem, žāvētāju, sūkņu, cepeškrāšņu konvektoru gultņiem un citos gadījumos, kad ir lieli rotācijas ātrumi un augstas temperatūras.

Iepakojums: 0,4 kg

ALTIS SH 2

Augstām temperatūrām, lieliem ātrumiem un slodzēm paredzēta sintētiska ziede hermētiski noslēgtu eļļošanas sistēmu uzpildei rūpnīcas apstākļos. Piemērota arī augstām temperatūrām pakļautu gultņu, slīdņu, ratiņu eļļošanai sausā un mēreni mitrā vidē, elektromotoru, ģeneratoru gultņiem, karstas gāzes vai tvaika atsūcējventilatoru gultņiem, žāvētāju, sūkņu, cepeškrāšņu konvektoru gultņiem un citos gadījumos, kad ir lieli rotācijas ātrumi un augstas un/vai zemas temperatūras.

Iepakojums: 0,4 kg

Juridiskā adrese: Viskaļu iela 5, Rīga, LV 1026
Vairumtirdzniecības noliktava, birojs: Viskaļu iela 5, Rīga, LV 1026

Tel.: 67543642; 67529906; Fax: 67541717

E-pasts: formula@formula.lv

Grāmatvedības Tel.: 67555277; Fax: 67541717