Smērvielas, ziedes

Smērvielas, ziedes

LICAL EP 2

 Plaša pielietojuma lielām slodzēm paredzēta litija/kalcija ziede dažādām eļļošanas vajadzībām mitrā, putekļainā un/vai sausā vidē.
Lietojama arī kā EP plaša pielietojuma smēre citās rūpniecības nozarēs, kur smērviela bieži saskaras ar ūdeni, piem. adatveida un difereciālpārvadi, ekskavatoru kāpurķēdes u.c.

 Iepakojums: 0,4 kg; 50 kg

 

 MULTIS MS 2

 Molibdēnu saturoša plaša pielietojuma smērviela. Piemērota lielām slodzēm un augstam spiedienam pakļautu lēni kustošu mehānismu eļļošanai – šarnīriem, savienojumiem, ekranizētiem kabeļiem. Darba temperatūra no –25°C līdz + 130°C.

 Iepakojums: 400g; 1kg; 18kg; 50kg; 180kg

 

 MULTIS XHV 2

 Plaša pielietojuma ziede ar litiju lielām slodzēm. Piemērota mehānismiem, kas darbojas ar lēniem vai vidējiem ātrumiem, un kur smērviela ir nepieciešama ekstremālas slodzes apstākļos mitrā, putekļainā un/vai sausā vidē, kā arī dažādām ttransporta vajadzībām. Lietojama kā plaša pielietojuma EP ziede lēni darbojošos un smagi slogotu mehānismu eļļošanai rūpniecībā, kur smērviela bieži saskaras ar ūdeni.

 Iepakojums: 0,4 kg

 

 MULTIS COMPLEX EP 2

 Augstu temperatūru izturoša litiju saturoša smērviela ar augstu spiedienu izturošām piedevām. Lietojama auto nozarē un smagajā rūpniecībā, kur sastopamas lielas slodzes un augstas temperatūras. Piemērota jomās, kur pieprasīti garāki eļļošanas intervāli. Darba temperatūra no –20°C līdz + 160°C (īslaicīgi pat līdz +180°C). Pateicoties savam plašajam pielietojumam Multis Complex EP2 var aizstāt veselu rindu citu smērvielu, tādējādi ļaujot racionalizēt krājumus un vienkāršot mehānismu uzturēšanu.

 Iepakojums: 18kg; 50kg; 180kg

 

 MULTIS COMPLEX EP 3

Augstām temperatūrām un lielām slodzēm paredzēta plaša pielietojuma ziede ar litiju.
Daudzfunkcionāla ziede lielām slodzēm pakļautu slīdgultņu, lodīšu gultņu, cilindrisko un riteņu gultņu eļļošanai,  universālo savienojumu, šasiju un citu slodzei un vibrācijām pakļautu daļu eļļošanai transportā, lauksaimniecībā un rūpniecībā izmantojamām mašīnām.

Piemērota kā vispārēja pielietojuma smērviela, kad nepieciešama lielām slodzēm paredzēta NLGI 2 klases ziede, kas iztur temperatūras svārstības.

 Iepakojums: 0,4 kg; 50kg; 180kg

 

 MULTIS COMPLEX HV 2

Augstām temperatūrām un lieliem ātrumiem paredzēta plaša pielietojuma ziede ar litiju dažādām eļļošanas vajadzībām visos darbības apstākļos, bet īpaši gadījumos, kad ir augsta darba temperatūra un parastās litija ziedes nav pietiekoši efektīvas. Lietojama kā daudzfunkcionāla ziede lielām slodzēm pakļautu slīdgultņu, lodīšu gultņu, cilindrisko un riteņu gultņu eļļošanai,  universālo savienojumu, šasiju un citu slodzei un vibrācijām pakļautu daļu eļļošanai transportā, lauksaimniecībā un rūpniecībā izmantojamām mašīnām.

Piemērota kā vispārēja pielietojuma smērviela, kad nepieciešama lielām slodzēm paredzēta NLGI 2 klases ziede ar vidēji augstu viskozitāti.

 Iepakojums: 0,4 kg; 18 kg

 

 MULTIS EP 00

 Augstu spiedienu izturoša pusšķidra smērviela centralizētām eļļošanas sistēmām, slēgtajiem pārnesumiem, kad tiek rekomendēta NLGI 00 klases smērviela. Darba temperatūra no –25°C līdz + 120°C.

 Iepakojums: 18kg; 50kg; 180kg

 

 MULTIS ZS 000

 Augstas kvaltiātes pussintētiska smērviela ar litiju un kalciju centralizētām eļļošanas sistēmām. Speciāli izstrādāta šasiju eļļošanai caur centralizētām eļļošanas sistēmām, kad ieteicama NLGI 00/000 klases smērviela. Piemērota lietošanai smago automašīnu, lauksaimniecībā, celtniecībā un rūpniecībā izmantojamo bezceļu transporta līdzekļu centrālajās eļļošanas sistēmās. Darba temperatūra no – 45°C līdz + 120°C.

 Iepakojums: 50kg; 180kg

 

 MULTIS COMPLEX SHD 2

 Pilnīgi sintētiska ziede (PAO) eļļošanas vajadzībām plašā temperatūras diapazonā. Ideāla lietošanai gan autotransporta, gan rūpmieciskām vajadzībām apstākļos, kad augsta temperatūra kombinējas ar tvaiku vai mitru vidi. Piemērota lietošanai vietās, kur nepieciešams nodrošināt sūknēšanas spējas zemās temperatūrās.

 Iepakojums:  0,4 kg; 18 kg; 50 kg

 

 CERAN WR 2

 Augstām temperatūrām, lielām slodzēm, ūdensnoturīga plaša pielietojuma ziede, kas iztur augstu spiedienu un paredzēta lietošanai visa veida auto, rūpnieciskos, kā arī jūras mehānismos, kas darbojas vissmagākajos apstākļos (ūdens, karstums, putekļi un cits piesārņojums).
Piemērota arī kā EP plaša pielietojuma ziede industriālajās ražotnēs darbojošiem mehānismiem, kur tā bieži saskaras ar ūdeni.

 Iepakojums:  0,4 kg; 18 kg; 180 kg

 

 CERAN MM

Lielām slodzēm paredzēta ūdensnoturīga plaša pielietojuma ziede dažādām darba temperatūrām.
Piemērota slodzei pakļautu slīdgultņu, lodīši gultņu, ritentiņu gultņu, universālo savienojumu, šasiju un dažādu lielai slodzei un vibrācijai pakļautu komponentu eļļošanai rūpniecībā, transportā, jūrniecībā un citās nozarēs, kur iekārtas darbojas smagos apstākļos mitrā, putekļainā un/vai sausā vidē.
Lietojama arī kā EP plaša pielietojuma smēre citās rūpniecības nozarēs, kur smērviela bieži saskaras ar ūdeni, piem. adatveida un difereciālpārvadi, ekskavatoru kāpurķēdes u.c.

 Iepakojums: 0,4 kg; 50 kg

 

 CERAN HV

 Ūdensdroša, pret augstu spiedienu un temperatūru noturīga ziede ar Ca sulfonātu. Speciāli izstrādāta augstām temperatūrām un lielām slodzēm pakļautu rūpniecisko gultņu eļļošanai tērauda apstrādes rūpniecībā. Piemērota arī kā EP plaša pielietojuma smēre citās rūpniecības nozarēs, kur smērviela bieži saskaras ar ūdeni.

Iepakojums: 18kg; 50kg; 180kg

 

ALTIS EM 2

Augstām temperatūrām un lieliem ātrumiem paredzēta ziede. Speciāli izstrādāta elektrisko motoru gultņu eļļošanai. Piemērota arī augstām temperatūrām pakļautu gultņu, slīdņu, ratiņu eļļošanai sausā un mēreni mitrā vidē, elektromotoru, ģeneratoru gultņiem, karstas gāzes vai tvaika atsūcējventilatoru gultņiem, žāvētāju, sūkņu, cepeškrāšņu konvektoru gultņiem un citos gadījumos, kad ir lieli rotācijas ātrumi un augstas temperatūras. 

Iepakojums: 0,4 kg

 

 ALTIS SH 2

 Augstām temperatūrām, lieliem ātrumiem un slodzēm paredzēta sintētiska ziede hermētiski noslēgtu eļļošanas sistēmu uzpildei  rūpnīcas apstākļos. Piemērota arī augstām temperatūrām pakļautu gultņu, slīdņu, ratiņu eļļošanai sausā un mēreni mitrā vidē, elektromotoru, ģeneratoru gultņiem, karstas gāzes vai tvaika atsūcējventilatoru gultņiem, žāvētāju, sūkņu, cepeškrāšņu konvektoru gultņiem un citos gadījumos, kad ir lieli rotācijas ātrumi un augstas un/vai zemas temperatūras.

 Iepakojums: 0,4 kg

 

 COPAL EP 2

 Augstām temperatūrām un lielām slodzēm paredzēta plaša pielietojuma alumīnija ziede gultņu, pārvadu savienojumu, transportceltņu, prešu eļļošanai. Īpaši piemērota dažādām vajadzībām rūpniecībā un celtniecībā, kur iekārtas strādā smagos apstākļos, piemēram, augstās temperatūrās un pie lielām slodzēm.

 Iepakojums: 0,4 kg; 18kg; 50kg; 180kg

 

 COPAL MS 2

 Augstām temperatūrām un spiedienam paredzēta alumīnija ziede ar molibdēna piedevu. Piemērota mehānismu robežjoslu eļļošanai augstas temperatūras un lielas slodzes apstākļos. Nejaušas pārkaršanas gadījumā molibdēna piedeva nodrošina labu eļļošanu un pasargā  mehānismus no samudžināšanās vai salipšanas.
Īpaši piemērota dažādām vajadzībām rūpniecībā un celtniecībā, kur iekārtas strādā smagos apstākļos, piemēram, augstās temperatūrās un pie lielām slodzēm.

 

 Iepakojums: 18kg; 50kg; 180kg

 

 COPAL OGL 2

 Augstam spiedienam un lielām slodzēm paredzēta kompakta alumīnija ziede ar izcilu saķeri. Izstrādāta atklātu zobratpārvadu eļļošanai, kad nepieciešama NLGI 2 klases smērviela. Lietojama kā gruntējoša ziede pārvadu mehānismos cepļos, dzirnavās u.c. Piemērota vienkāršu gultņu eļļošanai vietās, kur ir triecieni, liela slodze, ūdens, kā arī gadījumos, kad nepieciešama ziede ar izcilu saķeri ar virsmu.

 Iepakojums: 0,4 kg; 18kg; 50kg; 180kg

 

 CALORIS MS 23

 Augstām temperatūrām paredzēta kaolīna ziede ar molibdēna piedevu. Lēni kustošos augstām temperatūrām un atkārtotām triecienslodzēm pakļautu mehānismu eļļošanai. Molibdēna piedeva nodrošina labu detaļu eļļošanu un pasargā no to samudžināšanās vai salipšanas. Pieļaujamā temperatūras robeža ir līdz 220 °C, ar nosacījumu, ka iekārtu darbība šādā temperatūrā nav ilgstoša un mehānismi tiek bieži eļļoti. Ziede ļauj mehānismiem darboties korozīvā vidē, pateicoties tās noturībai pret vājiem sārmu un skābju šķīdumiem.

 

Iepakojums: 0,4 kg; 50kg; 180kg

 

Juridiskā adrese: Viskaļu iela 5, Rīga, LV 1026
Vairumtirdzniecības noliktava, birojs: Viskaļu iela 5, Rīga, LV 1026

Tel.: 67543642; 67529906; Fax: 67541717

E-pasts: formula@formula.lv

Grāmatvedības Tel.: 67555277; Fax: 67541717